Latvijas telpu futbola izlase apciemo sociālā aprūpes centra Zemgale iemītniekus

    Gatavojoties 2020. gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas spēlēm, Latvijas telpu futbola izlase pirmdien, 28. janvārī, devās ciemos pie Ozolnieku novada pašvaldības sociālās aprūpes centra Zemgale iemītniekiem. Šajā sociālajā pasākumā mūsu valstsvienības spēlētāji un štāba locekļi iepazīstināja seniorus ar telpu futbola spēles specifiku, atklāja dažādas valstsvienības ikdienas dzīves aizkulises, kā arī iesaistījās kopīgā galda spēļu un radošo uzdevumu veikšanā.

    Telpu futbola izlases kolektīvs izsaka pateicību SAC Zemgale vadībai un SAC Zemgale komandai par izrādīto viesmīlību un organizētajām aktivitātēm. Zīmīgi, ka pasākuma laikā tapa arī kopīgi radoši novēlējumi. Sociālā centra iemītnieki klātienē apmeklēs arī Latvijas telpu futbola izlases spēles kvalifikācijas turnīrā, kas no 30. janvāra līdz 2. februārim risināsies Zemgales Olimpiskā centra hallē, Jelgavā. SAC Zemgale komanda novēl veiksmi Latvijas telpu futbola izlasei!

    Latvijas Futbola federācija (LFF) izsaka pateicību arī SIA TZMO Latvija par iesaisti šī pasākuma organizēšanā un nodrošinātajām dāvanām sociālā centra iemītniekiem!

Latvijas Futbola federācija (LFF)
SAC Zemgale komanda