Par mums

Sociālās aprūpes centrs „Zemgale"

Ozolnieku novada pašvaldības sociālās aprūpes centrs „Zemgale" atrodas skaistā vietā 1,5 km attālumā no Ozolnieku pagasta centra un 6 km attālumā no Jelgavas. Savu darbību uzsācis 1975.g. 1. aprīlī kā nams veciem cilvēkiem, bet 1998.g. tas kļuva par sociālo aprūpes centru „Zemgale", kas ienesa vērienīgas pārmaiņas vecu cilvēku un personu ar invaliditāti dzīves kvalitātes uzlabošanā.

  • Nodrošinām ar dzīvojamo platību
  • Organizējam medicīnisko aprūpi
  • Organizējam racionālu ēdināšanu
  • Veicam rehabilitācijas pasākumus
  • Organizējam kultūras un atpūtas pasākumus
  • Pēc vēlēšanās organizējam garīgo aprūpi
  • Organizējam palīdzību sociālo problēmu risināšanā


MISIJA - Sniegt māju sajūtu, siltumu un rūpes

VĪZIJA - SAC ’’Zemgale’’ - mājas

MĒRĶIS - Nozares līderis kvalitatīvas aprūpes sniegšanā


SAC "ZEMGALE" STRUKTŪRA



SAC "ZEMGALE" KOMANDA

Mūsu komandā darbojas augsti kvalificēti, atbildīgi, mērķtiecīgi cilvēki.

Alvars Šteinbergs

Direktors
T. 63050167
E. alvars.steinbergs@ozolnieki.lv

Zane Izkalna

Direktora vietniece
T. 63050546
E. zane.izkalna@ozolnieki.lv

Sandra Sevele

Galvenā medicīnas māsa
T. 63022863, 28329130
E. sandra.sevele@ozolnieki.lv

Aigars Bumbieris

Saimniecības nodaļas vadītājs
T. 63050454, 26487668
E. aigars.bumbieris@ozolnieki.lv

Biruta Batarovska

Aprūpes sektora vadītāja
T. 63022862
E. biruta.batarovska@ozolnieki.lv

Aldis Alksnis

Sociālais darbinieks
T. 63022864, 29175707
E. aldis.alksnis@ozolnieki.lv

Diāna Valtere

Sekretāre
T. 63050449
E. zemgale@ozolnieki.lv

Rūdolfs Lange

Fizioterapeits
T. 63022865
E. zemgale@ozolnieki.lv

Līva Stradiņa

Fizioterapeite
T. 63022865
E. liva.stradina@ozolnieki.lv

Dina Tarvida

Fizioterapeite
T. 63022865
E. zemgale@ozolnieki.lv

Artis Āns

Sociālais darbinieks
T. 63022864, 20428836
E. artis.ans@ozolnieki.lv