Saule lēnām virzās uz rudeni.  Dienas kļūst īsākas. Šodien – mazie Saulgrieži. Atceroties un godinot senču lauku dzīves tradīcijas, šodien svinam Ugunsdienu, Labrenčus. Vai Laika dienu. Spoži spīd saule un skaistā diena pareģo, ka būs saulains un krāsains rudens.

    Šī gada visgarākajā dienā mūsu pagalmā sanācām lai ielīgotu Jāņu dienu. Kopīgi dziedājām, klausījāmies dažādus ticējumus, viens otru aplīgojām.

    Esam priecīgi, ka ir sākusies meteoroloģiskā vasara, tādēļ ejam ārā un aktīvi baudām silto laiku. Šogad sporta svētkos SAC “Zemgale” iemītniekiem bija iespēja piedalīties piecās disciplīnās:

    Spītējot lietainajam laikam un cerot, ka dusmīgie lietus mākoņi ies mums garām, šodien devāmies uz Pētera Upīša Dārzkopības muzeju Dobelē.

    Šodien, jaukā kompānijā, baudījām dziesmas par Latgali, Jelgavu, cilvēka dabu un protams par mīlestību koncertā “Plaukstas nospiedums dedzina vaigu”. Mūs iepriecināja Vilnis Dumpis, dziedot gan savas komponētās dziesmas, ar dzejnieka Sergeja Abramova vārdiem, gan citas dziesmas un virtuozais koncertmeistars Gints Žilinskis.