Šodien, jaukā kompānijā, baudījām dziesmas par Latgali, Jelgavu, cilvēka dabu un protams par mīlestību koncertā “Plaukstas nospiedums dedzina vaigu”. Mūs iepriecināja Vilnis Dumpis, dziedot gan savas komponētās dziesmas, ar dzejnieka Sergeja Abramova vārdiem, gan citas dziesmas un virtuozais koncertmeistars Gints Žilinskis.

    Mūsmājās, svinot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, skanīgā, klusā mūzikā, kuru mums dāvināja dziesminieces Austras Pumpures bērni ‘’Austrasbērni’’.

Augsti dzied cīrulītis
Par visiem putniņiem.
Augsta Dieva valdīšana
Par visiem kundziņiem.
    Nu pa īstam esam pavasarī - Lieldienas aizripojušas, dienas garākas, saule spožāka. Ienesam kādu zariņu ar pumpuriem un tepat mežmalā salasītās vizbulītes istabās, un ļaujam pavasarim uzplaukt mūsmājās!

    Šodien, 1.aprīlī, ir ne tikai Joku diena, bet arī Sociālās aprūpes centra “Zemgale” 47.dzimšanas dzimšanas diena. Par godu šiem'abiem notikumiem, mūsmājās no Talsiem ir ieradies klauns Pendele. Viņam līdzi ir arī palīgi: Gudrelis, priecīgais Augusts un Sliņķis.

    Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) ir norādījis, ka ir ļoti svarīgi spēt ātri identificēt, novērtēt un kontrolēt Covid-19 uzliesmojumus institūcijās, lai aizsargātu sabiedrības daļu ar augstu inficēšanās un masveida saslimšanas risku. Tādējādi, arvien saglabājoties augstam inficēšanās riskam ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās (turpmāk – SAC), atsevišķi ierobežojumi saglabāti arī tiek saglabāti no 01.04.2022., tajā skaitā arī attiecībā uz SAC klientu tuvinieku apmeklējumiem.