Piedalamies labdarības projektā "Eņģeļa pasts"

Kopš š.g. februāra mēneša, SAC Zemgale iemītnieki piedalās NSUS labdarības biedrības, vispasaules labdarības projektā ""Eņģeļa pasts" - arī vecie cilvēku sapņo!".

Projekta ietvaros, centra iemītnieki ir izteikuši savus kvēlākos sapnīšus un savukārt NSUS biedrības atbalstītāji un ziedotāji tos realizē. Šobrīd savus sapnīšus izteikuši 133 centra iemītnieki, kuri sapņo par siltiem plediem, kafiju, tēju, saules brillēm, rokas pulksteņiem, skaistiem galvas lakatiem, grāmatām, spilveniem gan gulēšanai, gan izmantošanai ratiņkrēslos, mīkstajām rotaļlietām, dažādiem kārumiem, vitamīniem veselības profilaksei, apģērbu, apaviem, zīmuļiem, krāsojamajām grāmatām un citām ikdienišķām un noderīgām lietām.

Sapnīši pamazām piepildās un tie iepriecina gan iemītniekus, gan arī pašu personālu. Ik pa laikam tiek papildināta arī bilžu galerija ar jaunām bildēm no mirkļiem, kad tiek saņemts katrs nākošais sapnītis.

Piepildi kāda cilvēka sapni un viņš būs no sirds pateicīgs par to! Liktenis ne vienmēr ir taisnīgs un diemžēl aprūpes centros, līdztekus vecajiem cilvēkiem, dzīvo arī jaunāka gada gājuma cilvēki ar īpašām vajadzībām, kuriem nepieciešams prieks un uzmanība, kā mums visiem.

SAC Zemgale komanda