Mātes diena

    Mātes diena daudzviet pasaulē tiek svinēta katru gadu maija otrajā svētdienā. Tā ir diena, kad cilvēki pateicas savām māmiņām par to, ka tās laidušas mūs pasaulē, audzinājušas un rūpējušās.

    Mūsu iemītnieku mājā ir ienākusi kārtējā svētku sajūta! Prieka pilnajā programmā piedalījās līnijdeju grupa "Čaklās kājas" un koris "Optimisti". Līnijdejas ir pasaulē populārs dejošanas veids, kas apceļo pasauli jau diezgan sen. Arī pie mums ir ieceļojuši deju entuziasti "Čaklās kājas". Ar savu šovprogrammu pārsteidza, izklaidēja un iepriecināja katru no mums. Publika ar vētrainajiem aplausiem aicināja dejotājus turpināt orģinālo priekšnesumu.
    Savukārt koris "Optimisti"izpildīja labās vecās latviešu dziesmas. Ikviens no iemītniekiem varēja izdziedāties no sirds līdzi labi pazīstamām un iemīļotām latviešu dziesmām. Starp koristiem ir slavenā latviešu tēlniece Betija Strautniece. Māksliniece kopā ar mākslas studiju "Dzīne"un "Cēre" ir atveidojusi Annas Brigaderes pasakas "Sprīdītis" tēlus kokā. Viens no tēliem ir dāvināts mums  apmēram 30 gadus atpakaļ. Autore bija patīkami pārsteigta satikties ar savu mākslas darbu Sprīdītis mūsu telpās!

SAC Zemgale komanda