"Mūžības Mirklis" caur objektīva aci

    Svelmainajā vasaras dienā, ar viegla vēja pieskārienu, piedalījāmies NSUS labdarības biedrības projektā "“Mūžības mirkļi” caur objektīva aci".

    Individuālo portretu sērija dod iespēju gan pašam, gan citiem ieskatīties veco cilvēku acīs, pieredzes grumbiņu pilnajā sejā, patiesumā, prieka un skumju nospiedumos.

    ... un Tu ieskaties grumbu un mūžības pilnajā sejā un apstājas laiks, lai ļautu mums vēlreiz izdzīvot visu, kas izsāpēts, kas smiets, kas mīlēts un nīsts. Tas viss lasāms veco cilvēku grumbās un acīs, sastrādātajās rokās un stājā .... un tas viss ir īsts un patiess......   
    Uz  fotogrāfēšanās pasākumu kuplā skaitā ieradās saposušās modeles. Pārdomāti izvēlēti tērpi un lūpas krāsotas maigā, neuzkrītošā tonī. Priecē, ka sievietēm nav zudusi vēlme skaisti izskatīties un rūpēties par sevi.  Vīrieši varēja baudīt sieviešu stila pārvērtības!
    Bija patiess prieks strādāt ar fotogrāfu Andri Kalnozolu, ļoti pretimnākošs un atsaucīgs, palīdzēja atraisīties kautrīgajiem modeļiem. Būs gan krāsaino foto, gan melnbalto foto galerija.
    Tikai Līga Uzulniece ar neiedomājamo uzņēmību un grandiozajām darbaspējām spēs sagatavot izstādi, kur apskatīt šodienas darbu!
    Liels paldies Andrim Kalnozolam par ieguldījumu šajā projektā!
    Esam priecīgi par superkomandas darbu. Paldies!

    SAC Zemgale komanda

""Mūžības Mirklis" caur objektīva aci" ciemojās SAC Zemgale