Balticovo ciemojas mūsu mājās

    26. septembrī vairāki Balticovo darbinieki apmeklēja Ozolnieku novada pašvaldības sociālās aprūpes centru "Zemgale", kura iemītniekiem bija sagatavojuši dāvaniņas. Kā viņi līdz tam nonāca?

    Balticovo stāsts
    "
Gaidot Balticovo 46.dzimšanas dienu, kas būs jau 2.oktobrī, šoreiz izlēmām, ka apdāvināsim nevis paši sevi, bet gan tos, kuriem mazs prieciņš daudz vairāk nepieciešams... Tā mēs iesaistījāmies  Biedrības NSUS (No Sirds Uz Sirdi) iniciatīvā "Eņģeļa pasts".  No Sirds Uz Sirdi, kura aicina sarūpēt dāvaniņas vecāka gada gājuma dažādos pansionātos dzīvojošiem cilvēkiem, saskaņā ar viņu pašu konkrētiem lūgumiem. Liktenis mūs saveda kopā tieši ar centra "Zemgale" iemītniekiem, kurus vakar apmeklējām un personīgi pasniedzām sarūpētās dāvaniņas.

    Bija sirsnīgi, emocionāli, līdz sirds dziļumiem saviļņojoši. Bija vajadzīgi - gan pansionāta iemītniekiem, kuri reizēm lūdz tik ļoti vienkāršas un ikdienišķas lietiņas, par kurām varētu šķist, ka tādu jau nu gan nevienam netrūkst... gan arī mums. Jo ikdienā mēdz aizmirsties. It kā jau visi zinām, ka ir cilvēki, kam iet grūti, kuri ir veci un nevarīgi, kuri ir vientuļi, bet ikdienas steigā par to reti aizdomājamies. Tad nu mēs aizdomājāmies. Visi kopā un katrs atsevišķi. Un ticam, ka mums izdosies neaizmirst. Un ka šādas akcijas rīkosim aizvien biežāk."

    Sirsnīgs paldies no SAC Zemgale komandas Balticovo un Biedrībai NSUS!

Atsauce uz rakstu