Sveicam seniors Starptautiskajā veco ļaužu dienā!

    1. oktobrī, Starptautiskajā veco ļaužu dienā, par prieku senioriem, dažādās Ozolnieku novada vietās, norisinājās sirsnības un mīlestības caurstrāvoti pasākumi, ļaujot mūsu novada „zelta fondam” sajusties mīlētiem un novērtētiem.

    Arī Sociālās aprūpes centrā (SAC) „Zemgale” seniori šajā dienā tika lutināti ar patīkamiem pārsteigumiem un īpašiem apsveikumiem, vēlot veselību, izturību un možu garu ik dienu. „Svētkos vēlamies no sirds pateikties par senioru zināšanām, pieredzi, darba dzīves gadiem, kas veltīti mūsu valsts - Latvijas veidošanā,” uzsver sveicēji. Koncertā seniori ieklausījās muzikālu priekšnesumu, Ingūnas Pētersones vadībā. „Patiesi priecājamies, ka mūsu kopdarbs un starojums uzrunā cilvēku sirdis,” radošo duetu raksturo mūsu novadniece - Ingūna Pētersone. Liels paldies māksliniecēm un SAC „Zemgale” darbiniekiem par sirsnību un atsaucību pasākuma organizēšanā!

SAC Zemgale komanda