"Mūzikas skaņas" dvēselei viesojas SAC "Zemgale"

    Mūzika ir dvēseles valoda. Valoda, kura uzrunā, dziedē, priecē, ļauj dvēselei veldzēties. Mūzika spēj uzburt tik daudz dažādu emociju. Tā spēj izstarot prieku, bēdas, spēj aizdzīt nogurumu. Šodien mūsu mājās viesojās Karlīnas vijoles un alta spēles studija "Vijolīte".

    Vijoles un alta spēles studiju “Vijolīte” Karlīna Īvāne nodibināja 2015. gadā Salaspilī, vēloties bagātīgajā profesionālajā pieredzē dalīties ar nākamo paaudzi. Studijā līdz šim mācās vai ir mācījušies ne tikai salaspilieši, bet arī spēlētgribētāji no dažādākajām Latvijas pilsētām – tostarp Rīgas, Ogres, Ķekavas, Olaines, Ikšķiles, Skrīveriem, Jelgavas, kā arī retums nav audzēkņi no citām pasaules valstīm, kuri slīpē savas prasmes studijā, viesojoties Latvijā skolas brīvlaikos.   
    Šodien mūsu dvēseles iepriecināja skolotājas Karlīna Īvāne (Alts) un Anna Fogelmane (klavieres), kā arī jaunie talanti Amanda Patjanko (vijole) un Sebastians Di Prima Fogelmanis (vijole). Paldies jaunajiem māksliniekiem un viņu skolotājiem! Paldies biedrības NSUS vadītājai Līgai Uzulniecei!

SAC Zemgale komanda

VIDEO
NSUS biedrība / Studija "Vijolīte" / SAC Zemgale / 241018 01
NSUS biedrība / Studija "Vijolīte" / SAC Zemgale / 241018 02
NSUS biedrība / Studija "Vijolīte" / SAC Zemgale / 241018 03
NSUS biedrība / Studija "Vijolīte" / SAC Zemgale / 241018 04
NSUS biedrība / Studija "Vijolīte" / SAC Zemgale / 241018 05