"ES ESMU LATVIJA"

    Latviju veido mūsu domas un darbi, mūsu ikdienas ieguldījums Latvijas labklājībā. Arī valsts simtgades svinību galvenais vēstījums skan „ES ESMU LATVIJA”, un to caurstrāvo līdzdarbības motīvs „Es radu Latviju. Es daru Latviju”.

    Šis vēstījums atgādina, ka Latvijas galvenā vērtība ir tās cilvēki, kuri ziedojuši savu dzīvi un dzīvību neatkarīgas valsts tapšanai un pastāvēšanai, ar ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai.

    Šodien izskanēja svētku koncerts mūsu mājās - SAC "Zemgale". Muzikālo sveicienu, Latvijas dzimšanas dienu sagaidot, sniedza Zemessardzes 51.kājnieku bataljona vīru ansamblis,,Dobeles zemessargi", kuri par savu dzimšanas dienu uzskata 1995.gada 11.novembri, kad notika pirmais ansambļa koncerts. Šobrīd ansamblī dzied 7 vīri, kurus no pirmās dienas vada zemessardzes seržants Artūrs Reiniks. Par pārsteigumu bija parūpējušies arī paši Zemgalieši - svētku koncertā skanēja iemītnieku ansambļa izpildītās dziesmas un Laimoņa Šteinerta dzejoļi. Oriģinālu dāvanu saņēma katrs koncerta klausītājs - ar Latvijas kontūru izaudzētu ābolu! Liels paldies par šo dāvanu Gatim Gāgam! Paldies arī Ozolnieku PII "Zīlīte" Lāčuka grupiņas bērniem un viņu vecākiem par pašu rokām darinātajiem svečturiem Latvijas simtgadei.

SAC Zemgale komanda