Kas notiek SAC “Zemgale”?

    SAC “Zemgale” šobrīd par savām mājām sauc 231 iemītnieks. Katram ir savs talants un aizraušanās. Marts ir sociālā darba mēnesis un mēs vēlamies izcelt dažus no mūsu sociālās aprūpes centra iemītniekiem un viņu radītos brīnumus.

    Zigrīda Antapsone no priežu mizām izgriež dažādus dzīvnieciņus. Tādus agrāk, iedami ganos, saviem mazākajiem brālīšiem un māsiņām darināja lielākie bērni. Tas ir jau sen aizmirsts tautas mākslas veids. (4. attēls)
    Ludmila Ivanova ar apbrīnojamu pacietību veido desmitiem vissarežģītākās puzles ar dažādu tematiku: puķes, dzīvnieki, ainavas. “Tā ir lieliska meditācija”, saka pati darbu autore, bet mēs, pamēģinājuši vienkāršāko puzli salikt, nopūšamies: “Tā ir neticama pacietība!”. (6. un 7. attēls)
    Jau 2.5 gadus SAC "Zemgale" ir izveidots ēterisko eļļu stends. Par tā papildināšanu ir atbildīga Larisa Rupenāte. Viņa iesaka, palīdz piemeklēt noderīgāko - pēc smaržas vai pielietojuma apraksta. (3. attēls)
    Vēl arvien ir apskatāmi Broņislavas kundzes skaistie un gaumīgie tamborējumi. Mežģīnēs ieaustas dienas un vakari. (4. un 5. attēls)
    Uz galdiem un plauktos mājas un aploki – pilsēta un lauki no klucīšiem – Veras Jasaites, Jurija Koršekova un Anatoly Gilemiyanov pacietīgā darba rezultāts. Žēl, ka kādā brīdī nāksies to visu izjaukt – bet tad atkal taps jaunas pilsētas! (1. attēls)
    Tādi mēs esam: vispusīgi, aizrautīgi un radoši! Prieks, ka iemītnieki pie mums var interesanti pavadīt savu ikdienu.

SAC "Zemgale" komanda