Pavasara sporta diena

    Šajā pirmdienā saulīte vilināt vilināja. Priecājoties par skaisto laiku, gājām ārā, lai aktīvi darbotos pavasara sporta dienā. Iemītniekiem bija iespēja piedalīties 4 sportiskās disciplīnās:

•    “Jautrā čūskiņa” – uzdevums bija izbraukt vai iziet līkloču ceļu. Sportisti tika sadalīti vairākās kategorijās, atkarībā no pārvietošanās veida: elektrisko riteņkrēslu kategorija, riteņkrēslu kategorija, rollatoru kategorija un kājām gājēji. Valdīja sportisks azarts un prieks, veicot uzdevumu. Brīžiem bija bail skatīties ar kādu ātrumu tika veikta distance.
•    “Pavasara pika” – katram dalībniekam bija jāiemet trīs bumbiņas dažādā attālumā novietotās kastēs, tādējādi gūstot uz kastes norādītos punktus. Skatītāju gaviļu pavadīti, dalībnieki aktīvi pildīja uzdevumu.
•    “Veiklie un trāpīgie” – riņķu mešana uz kociņiem. Šajā disciplīnā līdera pozīcijas bija A2 korpusa iemītniekiem, kuri čakli bija trenējušies.
•    “Pužļu likšana” – katram dalībniekam bija pēc parauga jāsaliek dažādu dzīvnieku attēli uz laiku. Līdzjutēju uzmundrināti, sportisti azartiski darbojās.
Sirsnīgi sveicam uzvarētājus! Šī bija jautra un priecīga kopā būšana!

SAC Zemgale komanda