Zemgales kauss 2021

    Komandas saliedēšana satuvina cilvēkus un iedrošina sadarboties komandā. Aizraujošas un jautras aktivitātes palīdz saskatīt cilvēkus citā gaismā. Tās ļauj iepazīt citas cilvēku šķautnes, kuras ikdienas darba ritmā paliek ēnā. Šādi personību atklājumi noderēs ikdienas darbam komandā.

     Ar komandas saliedināšanās aktivitātēm, kas sastāv no jautriem, satuvinošiem, loģiskiem, kreatīviem un motivējošiem uzdevumiem, attīsta komandā komunikācijas spējas, plānošanu, problēmu un konfliktu risināšanu. Regulāra komandas saliedēšanas ieviešana sniegs ilgtermiņa rezultātus komandas attīstībā, veicinot cilvēcīgāku un draudzīgāku saikni starp komandas biedriem, kas rezultēsies ar dziļākām diskusijām, sapratni vienam par otru un komandas garu.
    Zemgales kauss jau trešo reizi - šogad astoņas komandas, astoņās dažādās aktivitātēs, sacentās par labākās, atraktīvākās un draudzīgākās komandas titulu un SAC Zemgale ceļojošo kausu. Paldies visiem par piedalīšanos, iesaistīšanos organizēšanā un jautro kopā būšanu! Apsvaicam 2021. gada uzvarētājus "Laumiņas" un gatavojamies 2022. gada kausa izcīņai!

SAC Zemgale komanda