Jampadracis “Piparkūku ciemā”

    Aiz loga lielām pārslām snieg balts, balts sniegs, ir gluži kā pasakā. Arī mūsmājās šodien ir uzburta svētku pasaka - smaržo svaigi ceptas piparkūkas, karstvīns, mandarīni un priecē skaistākā svētku egle, kāda vien ir redzēta.

    Iemītniekus un darbiniekus aizkustina Laimoņa Šteinerta lasītā dzeja un Ziemassvētku dziesmas. Prāvests Arnis Vizbelis ir šodien atbraucis, lai sveiktu mūs svētkos. Paldies, viņam, par mūsu atbalstīšanu arī ikdienā! Mūsu Lielajā zālē tiek uzburts “Rūķu ciems”. Čaklie rūķi darbojas, gādājot dāvanas. Pēc labi padarīta darbiņa ir arī jānosnaužas. Pa to laiku, pele, kārumnieks, ir izgrauzis Lielajai svētku piparkūkai robu! Rūķi ir ārkārtīgi sašutuši! Tā kā ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, viss beidzas laimīgi. Visi samīļojas un piedod pelei. Kopīgi izbaudām svētku cienastu. Šogad mūsu svēku pasākumu attālināti skatījās un klausījās draugi no Polijas aprūpes centra Dom Pomocy Społecznej w Zawierciu.
    Paldies visiem čaklajiem rūķiem, kas iesaistījās svētku tapšanā!
    Bet ar to pārsteigumi vēl nav galā! Pie mums viesojas ponijs Vikijs un viņa enerģiskā saimniece Zaiga, kura ļoti mīl dzīvniekus un ir dzīvnieku daktere. Vikijs droši izstaigā mūsu mājas, brauc ar liftu uz otro stāvu. Ņo negaidītā pārsteiguma mūsu sejas atplaukst smaidā! Vikijam ļoti garšo burkāni! Paldies Zaigai un Vikijam, gaidīsim jūs atkal vasarā!
    SAC "Zemgale" vēlas pateikt lielu, lielu paldies "Eņģēļu pastam" un Līgai Uzulniecei, kā arī daudzajiem, daudzajiem eņģeļiem, kuri šos svēkus mums ir padarījuši neaizmirstamus! Paldies arī dāvanu rūpētājiem no skolām, pirmsskolas iesstādēm un vēl daudziem, daudziem, daudziem!

SAC Zemgale komanda