Sporta svētki 2022

    Esam priecīgi, ka ir sākusies meteoroloģiskā vasara, tādēļ ejam ārā un aktīvi baudām silto laiku. Šogad sporta svētkos SAC “Zemgale” iemītniekiem bija iespēja piedalīties piecās disciplīnās:

1.    “Zilonītis” – sportistiem bija jāveic noteikta distance un ar “ziloņa snuķi” jānogāž 6 pudeles. Uzvarēja dalībnieki, kas visātrāk veica uzdevumu. Valdīja liela jautrība, jo “snuķis” nebija tik viegli vadāms.
2.    “Kur ir mana lidmašīna” – dalībniekiem no konkrēta attāluma bija jānosēdina papīra lidmašīna ieskaites laukumos ar noteiktu punktu skaitu. Šajā disciplīnā visveiklākās izrādījās dāmas, jo ieņēma visas trīs godalgotās vietas.
3.    “Metam pa vecam” – dalībniekiem bija jāizpilda 3 metieni ar bumbām dažādā attālumā novietotās kastēs uz kurām ir norādīti iegūtie punkti. Šajā disciplīnā valdīja gan gaviles, gan nopūtas, bet visi bija priecīgi piedalīties.
4.    “Zābaks” – sportisti meta zābaku. Uzvarēja dalībnieki, kas bija tālāk aizmetuši. Tā, kā šī disciplīna bija nedaudz bīstama, jo zābaks lidoja uz visām pusēm, tad te valdīja īstena spriedze.
5.    “Noķer zivi” – dalībnieku uzdevums bija 30 sekunžu laikā noķert pēc iespējas vairāk zivis. Uzreiz varēja manīt īstu makšķernieku aizrautību.
    Kamēr tika veikts rezultātu apkopojums, mielojāmies ar pīrādziņiem un klausījāmies akordeona skaņās. Katras disciplīnas uzvarētāji saņēma medaļas, diplomus un kādu kārumiņu, spēku atjaunošanai pēc fiziskām aktivitātēm. Vislielākais prieks ir par jauki kopā pavadīto laiku.

SAC "Zemgale" komanda