Sarunas ar senioriem

    Mūsu sociālās aprūpes centrs piedalījās projektā “Brīvprātīgā darba veicināšana senioru sociālās aprūpes centrā: 2022/2023. gads. Sarunas ar senioriem” no 2023. gada 30. septembra līdz 2023. gada 31. decembrim, ko realizēja Biedrība "Ascendum". Projektu finansēja Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

     No 2023. gada 30. septembra līdz 2023. gada 9. decembrim mūsu iemītniekus katru sestdienu iepriecināja brīvprātīgie, gan ar sirsnīgām sarunām, gan kopīgām aktivitātēm. Mūsu senioriem ļoti patika darbošanās virtuvē, kur tapa garšīgs ievārījums un citi gardumi, kas tika notiesāti pie tējas tases un priecājoties par kopā būšanu. Kā teica mūsu iemītnieki, ka brīvprātīgie ienesa jaunumus no dzīves ārpus aprūpes centra, kas bija ļoti interesanti.

    Ārkārtīgi vērtīgi bija tas, ka Biedrība "Ascendum" bija parūpējusies par brīvprātīgo apmācību un supervīziju sniegšanu, kā rezultātā, mūsuprāt, projekta realizācija bija veiksmīga.

    Izsakām lielu paldies mūsu lieliskajiem brīvprātīgajiem Kristiānai, Dacei, Laurai, Ilzei, Marikai, Agnesei, Baibai un Žulijenam. Milzīgs paldies Biedrībai "Ascendum" un Antonijai Skopai, par projekta realizēšanu Sociālās aprūpes centrā "Zemgale". Īpašs paldies Laurai Zemvaldei par darbu koordinēšanu un atbalstu.

    SAC "Zemgale" komanda